درباره ما

  • خرید و فروش با QR Code یک روش خرید و فروش بدون تماس است که با اسکن یک QR Code از طریق موبایل انجام می‌گیرد. این روش خرید و فروش یک جایگزین برای انتقال وجه الکترونیکی در محل فروش، با استفاده از درگاه پرداخت است. برای استفاده از این روش خرید و فروش، کاربران باید QR code نمایش داده شده توسط پذیرنده (فروشنده) را اسکن کنند تا هویت فروشنده برای آنها مشخص شود، سپس با وارد کردن مبلغ خرید و تایید آن، پرداخت خود را تکمیل کنند. این روش مطمئن ترین روش پرداخت بدون کارت به حساب می‌آید که از سرعت قابل قبولی نیز برخوردار است. با اپلیکیشن چتر، خدمات خرید و فروش با بارکد را در شهر ساری تجربه کنید!
  • اپلیکیشن «چتر» آماده‌ی خدمت به شهروندان ساروی می‌باشد و در چارچوب تسهیل زندگی شهروندان گام برمی‌دارد. خدمت ما در برگیرنده کلیه سرویس‌های مرتبط با نیازهای شهری از قبیل خدمات QR code در فروشگاه‌های پذیرنده، مدیریت پسماند شهری، اینترنت درون شهری، کرایه تاکسی، رزرو آنلاین پارکینگ، معرفی کسب و کارها و... با استفاده از اپلیکیشن چتر می‌باشد.
  • ارائه خدمات بهینه به اقشار مختلف مردم، تحقق چشم‌انداز شهروند الکترونیک، تسهیل رفت و آمد شهری، صرفه‌جویی در زمان و هزینه، خدمت رسانی موثر و مطلوب به شهروندان، فرهنگ‌سازی، حمایت و توسعه کسب و کارهای استان و... از اهداف راه‌اندازی این سامانه است. شارژ موجود در اپلیکیشن چتر معادل پول نقد داخل کیف بوده و عملیات خرید و فروش الکترونیکی را در کمترین زمان ممکن برای شهروند انجام می‌دهد. استفاده از اپلیکیشن چتر نیاز روزمره هر شهروند ساروی خواهد بود.