برند سازی

برند سازی

تمام کسب و کارهای دنیا برای برندسازی تلاش می‌کنند و برندینگ یا همان برندسازی باید اولویت اول هر کسب و کاری باشد. حتماً می‌پرسید برندسازی چیست؟ به زبان ساده برندسازی در واقع خط مشی و اهداف و استراتژی یک کسب و کار است که با توجه به آن مسیر حرکت و برنامه‌های خود را مشخص می‌کند.

همانطور که یک انسان موفق انسانی است که هدف مشخصی داشته باشد و بداند که از صبح که از خواب بیدار می‌شود تا شب برای چه منظور تلاش می کند و به دنبال چیست، یک کسب و کار هم برای حصول موفقیت باید بداند که هدف نهایی‌اش از کسب و کار چیست و در چه مسیری می‌خواهد قدم بردارد.
هدف نهایی برندسازی کسب درآمد نیست. برندسازی در واقع به مشتریان شما اعلام خواهد کرد که هدف شما از ایجاد این کسب و کار چیست. شک نکنید اگر مشتری هدف شما را از راه اندازی کسب و کار فقط کسب درآمد بداند رفته‌رفته نسبت به برند شما دلسرد خواهد شد. به طور مثال یک کارخانه ساخت دوچرخه ممکن است هدف نهایی خود را کمک به داشتن هوای سالم و رواج فرهنگ دوچرخه سواری اعلام کند، بدون شک مشتری از بین این برند و برند دیگری که هدف مشخصی را در کنار کسب درآمد خود اعلام نمی‌کند برند اول را انتخاب خواهد کرد. یا اگر برندی اعلام کند که بخشی از درآمد خود را صرف امور خیریه خواهد کرد مسلماً مشتریان تمایل دارند تا از این برند خریداری کنند، چرا که انسانها به طور غریزی علاقه به تعامل و فعالیت‌های اجتماعی و شرکت در امور معنوی و ارزشی دارند. به عنوان مثال دیگر شرکت ال جی با انتخاب شعار «Life's Good» یا همان زندگی خوب این ذهنیت را در مخاطب ایجاد کرد که این شرکت فقط به فکر کسب درآمد نیست و در کنار آن به دنبال ایجاد آسایش و یک زندگی خوب برای مشتریان نیز هست. شما با برندسازی هم یک هدف کلی و نمای کلی از برنامه های کسب و کار خود را ایجاد می کنید و هم فعالیت ها و برنامه های دیگر کسب و کار خود را بر اساس آن منسجم می‌کنید. در برندسازی شما حتی در تبلیغات و فعالیت‌های رسانه‌ای خود نیز دنباله‌رو خط مشی برند خود هستید. در نهایت برندسازی به یکپارچه شدن و انسجام اقدامات کسب و کار شما می‌انجامد و مشتریان شما را و برند شما را به آن نام می شناسند و به زبان ساده تر برند شما به آن نام معروف خواهد شد .
تیم متخصصین برندینگ سایت چلچراغ به شما در برند سازی و انتخاب خط مشی مناسب مطابق با شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه کمک خواهد کرد.

مشتری گرامی هم اکنون می توانید با کلیک بر روی این قسمت سفارش طراحی و چاپ خود را ثبت نمایید تا طراحان بزودی با شما تماس بگیرند. سفارش طراحی و چاپ
TOGGLE_BAR
Image
ساری، خیابان جمهوری (نادر)، ساختمان پارک علم و فناوری
chelcheragh.ads@gmail.com