تا رسیدن به قله های موفقیت در کسب و کارتان کنار شما هستیم

تا رسیدن به قله های موفقیت در کسب و کارتان کنار شما هستیم

در گذشته برای شروع هر کسب و کاری تنها داشتن مهارت و تجربه در آن حرفه کافی به نظر می‌رسید و معمولاً کسی که در حرفه و شغلی مهارت کافی داشت وقتی کسب و کار خود را شروع می کرد مردم از او استقبال می‌کردند و بازار پر رونقی داشت.

به علت جمعیت کم در گذشته تبلیغات به صورت به اصطلاح دهان به دهان صورت می‌گرفت و آوازه یک آهنگر، نجار، مسگر، آرایشگر، بقال یا هر کسب و کار دیگری در شهر، محل و یا آبادی می‌پیچید و نیازی به تبلیغات به صورت امروزی نبود. در واقع در گذشته خود مردم بار تبلیغات را به دوش می‌کشیدند و مثل یک آژانس تبلیغاتی با تعریف و تمجید از یک کاسب خاص باعث مطرح شدن برند او که در واقع کسب و کار کوچکش بود می‌شدند از طرفی به علت تعداد اندک کسب و کارهای خاص ضرورت نسبت به تبلیغات احساس نمی‌شد. به عنوان مثال در گذشته تعداد اندکی آهنگر یا آرایشگر در هر شهر و محل موجود بود و بازار رقابتی مانند امروز وجود نداشت و همان تعداد جوابگوی برطرف کردن نیازهای مردم بود.
 امروزه اما ماجرا تفاوت دارد. با افزایش جمعیت و افزایش تقاضای مردم و همچنین افزایش بازار رقابت در سطح شهر یا کشور یا حتی جهان، دیگر مثل گذشته تبلیغات به صورت فرد به فرد کفایت نمی‌کند. مسلما برای مردم انتخاب از بین تعداد فراوان شرکت خدماتی و شرکت تجاری متعدد کار چندان ساده‌ای نیست. برنده بازی رقابت بین کسب و کارهای مختلف کسی است که تبلیغات موثرتری را انجام داده باشد.
 شما هرچقدر هم که محصول یا خدمات با کیفیت را ارائه کنید در صورتی که مردم شما را نشناسند و صدای شما به گوش مردم نرسد در تجارت خود موفق نخواهید بود مردم باید شما را بشناسند و به سمت شما جذب شوند سپس با استفاده از خدمات و محصولات شما تبدیل به مشتری وفاداری برای شما شوند.  شرکت‌های تجاری موفق در دنیا شرکت‌هایی هستند که تبلیغات هدفمند، موثر و گسترده ای را انجام می‌دهند. به همین علت است که کارشناسان اقتصادی بزرگ، تبلیغات را نوعی سرمایه‌گذاری می‌دانند نه هزینه. شرکت های بزرگ با وجود شناخته شده بودن و داشتن سهم عمده از بازار همچنان دست از تبلیغات نمی‌کشند و درصدی از درآمدهای خود را برای تبلیغات کنار می‌گذارند. دلیل آن این است که این شرکت‌های تجاری با تجربه به این مهم رسیده‌اند که رمز موفقیت در «همیشه بر سر زبان بودن» است و در صورت لحظه‌ای غفلت در تبلیغات رقبا بازار را در دست می‌گیرند. آژانس تبلیغاتی چلچراغ با تجربیات متعدد در امر برندسازی، تبلیغات، مشاوره، طراحی و ایده پردازی در تبلیغات شما را از شروع هر کسب و کاری تا انتها یاری خواهد کرد.

مشتری گرامی هم اکنون می توانید با کلیک بر روی این قسمت سفارش طراحی و چاپ خود را ثبت نمایید تا طراحان بزودی با شما تماس بگیرند. سفارش طراحی و چاپ
TOGGLE_BAR
Image
ساری، خیابان جمهوری (نادر)، ساختمان پارک علم و فناوری
chelcheragh.ads@gmail.com