سوالات متداول


شهروند به معنای کسی است که اهل یک شهر یا کشور و از حقوق متعلق به آن برخوردار باشد. شهرنشینان هنگامی که به حقوق یکدیگر احترام گذارده و به مسئولیت های خویش در قبال شهر و اجتماع عمل نمایند به شهروند ارتقاء یافته اند. این حقوق و تکالیف، لازم و ملزوم یکدیگرند و هیچ یک را نمی توان بدون دیگری تصور کرد.

شخص حقیقی یا حقوقی است که با پذیرش اپلیکیشن چتر و با استفاده از ابزار پذیرش نسبت به فروش کالا و یا ارائه خدمات به دارندگان اپلیکیشن اقدام نماید. مشاهده پذیرندگان چتر

* نمایش تراکنش ها
* مدیریت پسماند
* اسکنر QR code
* رزرو پارکینگ عمومی
* معرفی کسب و کارها

برای عضویت کافیست اپلیکیشن خدمات شهری چتر را از طریق یکی از راه های دانلود مستقیم از سایت ، کافه بازار و یا با ارسال عدد 200 به 500024005 دانلود و نصب کنید. بعد از وارد کردن شماره موبایل و کد امنیتی، شما یکی از اعضای اپلیکیشن چتر خواهید شد.

درآمد کاربر از طریق تحویل پسماند و شارژ شدن کیف پول است که با استفاده از آن می تواند خرید شارژ، بسته های اینترنت، پرداخت قبوض، خرید از پذیرنده ها، پرداخت کرایه تاکسی و یا پرداخت پارکینگ را انجام دهد. همچنین در اپلیکیشن چتر، بستر بازاریابی برای تبلیغ رایگان و در نتیجه افزایش فروش کسب و کار کاربران است.

اپلیکیشن چتر، بستر بازاریابی برای تبلیغ رایگان و در نتیجه افزایش فروش کسب و کار پذیرندگان است و همچنین می توانند در انتهای هر روز، تسویه حساب با چتر را انجام دهند.

در حال حاضر در اپلیکیشن چتر امکان سفارش محصول وجود ندارد اما کاربران میتوانند با خرید از پذیرندگان چتر، محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

کافیست اپلیکیشن چتر را از طریق سایت و یا کافه بازار دانلود و نصب کنید و یا بصورت تلفنی درخواست جمع آوری پسماند با اپلیکیشن چتر را داشته باشید. مامورین جمع آوری پسماند، در زمان تعیین شده در محل شما، پسماند را جمع آوری کرده و بر اساس میزان حجم پسماند دریافتی، کیف پول اپلیکیشن شما شارژ خواهد شد. از این طریق در اپلیکیشن می‌توانید به خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت قبوض خود بپردازید.‌